Přehled řešení

Řešení od Gradualu jsou založena převážně na technologické platformě společnosti Microsoft s využitím nejnovějších verzí technologií a vývojových prostředků. Snahou Gradualu je vždy nabídnout zákazníkovi individuální přístup k jeho business požadavkům.

Business aplikace

Gradual nabízí dodávku rozsáhlých řešení v oblasti business aplikací postavených nad vývojový frameworkem CodePlant, který umožňuje soustředit se při dodávce řešení na požadavky business uživatelů a přinést rychlé a konkrétní výsledky.

Webová řešení

Gradual nabízí webová řešení založená na platformě Microsoft Silverlight, pro kterou připravil rozšíření svého vývojového frameworku CodePlant v oblasti jednotného uživatelského rozhraní a jednotné komunikace s aplikačním a databázovým serverem

Spisová služba Acta

Pod názvem Acta nabízíme řešení Spisové služby - systému pro evidenci, správu a řízení oběhu dokumentů a spisů. Řešení je postaveno na technolodiích MS .NET framework 3.5, MS SQL Server 2005 a Gradual CodePlant 3.

Ambulantní software MD Comfort

Pro oblast zdravotnictví Gradual dodává řešení ambulantního SW pro práci praktických a dětských lékařů a ambulantních specialistů. Řešení je poskytované jako služba s centrálním serverovým prostředím.

 

Komplexní vývojový framework pro platformu Microsoft .NET.

Dodávka SW řešení na základě specifických požadavků zákazníka.